Yükseklik Korkusu

Yükseklik Korkusu okumak isteyen bünyeler (8)

- Yükseklik Korkusu okumuş 13 kişi var. verdikleri ortalama puan: 7.62

yorumlar, değerlendirmeler  

Şenol-Çetinler

Paul Auster'la ilk tanışma kitabım oldu Yükseklik Korkusu. Kısa sürede okunabilen, sürükleyici bir roman. Okudukça, kendimi benzer zorlu süreçlerden geçerekd Walt'la birlikte uçarken buluverdim diyebilirim, bu yüzden okuyucuyu da içine alıveren etkileyici bir kitap olduğunu söyleyebilirim. Kitabın final paragrafı Paul Auster'ın anlatmak istediğini veren, akıllardan çıkmayacak bir paragraf, özellikle dikkat edilmesi gerek.

  Şenol Çetinler    22 Nisan 2011 00:49   bayıldım! (0 puan) yorumla!(0 yorum)
Merve-Yıldırım

su üzerinde ilk yürüdüğümde on iki yaşındaydım.Bu numarayı bir gecede öğrendiğimi iddia etmeyeceğim, siyah elbiseli bir adam öğretti her şeyi.

  Merve Yıldırım    30 Mart 2010 01:31   bayıldım! (0 puan) yorumla!(0 yorum)
Aslitemiz

Sürükleyici ve masal-gerçek karışımı harika bir roman.

  Aslitemiz    20 Mart 2010 11:57   bayıldım! (2 puan) yorumla!(0 yorum)
Engin-Özkol

bu kitap ile öğrenmiştim 'vertigo'nun korku kaynaklı baş dönmesi, yükseklik korkusunun ise akrofobi olduğunu (kitabın orijinal adı Mr.Vertigo).

  Engin Özkol    29 Mart 2009 18:53   bayıldım! (15 puan) yorumla!(0 yorum)
Editör-Cin

Daha önce Can Yayınları arasında çıkan kitaplarından tanıdığınız usta Amerikalı yazar Paul Austerın son yapıtı, Yükseklik Korkusu. Her kitabıyla bizi yeniden şaşırtan, her seferinde bambaşka serüvenlerle, bambaşka dünyalarla buluşturan Paul Auster, bu kez de Saint Louis'in arka sokaklarında yetişen öksüz, bıçkın bir gençle, Walt'la tanıştırıyor bizi; ama sıradan bir genç değil bu, kendisine sahip çıkan bir Macar'la tanıştıktan sonra hayatı değişen, boşlukta durabilmeyi, hatta uçabilmeyi öğrenen bir genç. Her sayfasında okuduklarınıza inanmakla inanmamak arasında gidip geleceğiniz bu roman, birbirine bir baba-oğuldan da yakın olan iki kişinin serüveni olduğu kadar bir mucizenin de masalı.

  Editör Cin       bayıldım! (0 puan) yorumla!(0 yorum)
- bu başlığı okumasitesi'ne ekleyen: Editör Cin

Yükseklik Korkusu konusunda yorumun mu var?

bu sitede okuduklarını ve okumak istediklerini başkalarıyla paylaşabilirsin.
okumasitesi'ne üye olmak için buraya tıkla.

kimler okumuş? (13)

kategoriler